Oops...
Slider with alias slider2 not found.
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Pazari i Ri, Shitet apartament 2+1

€ 95,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 12 Prill, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Shitet apartament 2+1, apartamenti ndodhet ne katin e 3 me punime shume cilesore dhe e restauruar, te gjtha te reja dhe me parket, orientim jug, pallat ekzistues, zone ku ofrohen te gjitha facilitetet e nevojshme

ID e pronës : 29938
Çmimi: € 95,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 3
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender Shkolla Sami Fr...

€ 1,800 euro per m2
Shitet apartament Qender
Shitet apartament Qender
2 2 98 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Pazari i Ri, Shitet apartament 2+1

€ 75,000 total
Shitet apartament 2+1 te Pazari i
Shitet apartament 2+1 te Pazari i
2 1 63 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Kopeshti Botanik, Shitet apartament 2+1

€ 168,000 ne muaj
Shitet apartament 2+1, te Kopeshti Botanik
Shitet apartament 2+1, te Kopeshti Botanik
2 1 103 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Rruga Muhamed Gjollesha, shitet apartament 2...

€ 80,000 total
Prane Hyrjes se Myslym Shyrit, shitet apartament 2+1
Prane Hyrjes se Myslym Shyrit, shitet apartament 2+1
2 1 65 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat