Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Pazari i Ri jepet apartament luks 2+1

€ 650 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 31 Gusht, 2021
  • 2 Dhoma Gjumi
  • 2 Tualete
Përshkrim

Te Pazari i ri jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2 ne katin e 3 te nje pallati 7 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2016. Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambienteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera prej te cilave matrimoniale dhe me tualet te dedikuar si edhe nje tualet tjeter me akses ne koridor. Investimi i brendshem eshte i konsiderueshem duke filluar nga mobilimi mjaft i perzgjedhur, shtrimi me parket te gjithe siperfaqeve te dhomave, vetratat dhe dritaret dopio xham cka ofrojne izolim akustik, sistemi i kondicionimit, pajisjet elektroshtepiake nga markat me te mirat ne treg si dhe sistemi kapot i mureve cka ofron izolim termik. Orientimi eshte nga lindja cka ben qe te kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet ofron nje shumellojshmeri facilitetesh per nje jetese komode

Qyteti:
State/County:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29654
Çmimi: € 650 ne muaj
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I padiskutueshëm
Nr i kateve: 7
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter WhatsApp Messenger

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

RRuga Kavajes,Prane Ambasades Gjermane .Shit...

€ 190,000 total
Prane Ambasades Gjermane Shitet Apartament 2+1
Prane Ambasades Gjermane Shitet Apartament 2+1
2 2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ish Ekspozita jeep apartament 2+1

€ 450
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender

€ 105,000
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
2 1 76 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

€ 65,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerNe Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet ga [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerNe Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet garsoniere e sapo investuar [më shumë]
2 2 98 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat