Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Pallatet Agimi Prane Kafe Roma

€ 350 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 4 Maj, 2022
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha paisjet bashkekohore ,cdo gje e re dhe cilesore ,punime shume te mira e shtruar totalisht me parket e shume pak e banuar

Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29995
Çmimi: € 350 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 2
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter WhatsApp Messenger

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Kodra Diellit jepet apartament 1+1

€ 350 ne muaj
Kodra Diellit jepet apartament 1+1
Kodra Diellit jepet apartament 1+1
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

21 Dhjetori, jepet me qera apartament 1+1

€ 430 ne muaj
jepet me qera apartament 1+1 te 21 Dhjetori
jepet me qera apartament 1+1 te 21 Dhjetori
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Perballe Delijorgjit, jepet me qera apartame...

€ 450 ne muaj
Jepet me qera apartament 1+1 prane Delijorgjit
Jepet me qera apartament 1+1 prane Delijorgjit
1 1 65 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Square 21, Jepet me qera apartament 1+1

€ 550 ne muaj
Jepet me qera apartament 1+1, te Square 21
Jepet me qera apartament 1+1, te Square 21
1 1 70 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat