Rezultatet e kërkimit tuaj

Blog Archives

Don Bosko, jepet me qera apartament 2+1+post...

Tet 18, 2023
Jepet me qera Apartament 2+1 . Apartamenti organizohet ne: -ambient ndenje dhe kuzhine; -2 dhoma gjumi; -2 tualete; ...
Continue reading

Prane Kopshit Zologjik, jepet me qera aparta...

Tet 18, 2023
Jepet me qera Apartament 2+1 tek Liqeni. Apartamenti ndodhet ne katin 3 dhe organizohet ne: -ambient ndenje dhe kuz ...
Continue reading

Kompleksi Zirkon, jepet me qera apartament 2...

Tet 13, 2023
Jepet me qera Apartament 2+1+2 . Apartamenti organizohet ne: -ambient ndenje dhe kuzhine; -2 dhoma gjumi; -2 tualet ...
Continue reading

Shitet apartament 2+1+2, tek Pallatet Cabej.

Tet 13, 2023
Shitet apartament 2+1+2, i pozicionuar tek pallatet Cabej, Yzberisht Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin 8, ne nje ...
Continue reading

Bllok, jepet me qera ambient biznesi per Zyr...

Tet 10, 2023
Jepet me qera ambient biznesi ne Bllok. I pershtatshem per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 100m2, me 4 ambient ...
Continue reading

Garden Building, jepet me qera ambient bizne...

Tet 10, 2023
Jepet me qera ambient biznesi tek Garden Building. I pershtatshem per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 125m2, m ...
Continue reading

Prane Sheshit Willson, jepet me qera apartam...

Tet 10, 2023
Jepet me qera Apartament 2+1 . Apartamenti organizohet ne: -ambient ndenje dhe kuzhine; -2 dhoma gjumi; -1 tualet; ...
Continue reading

Prane Fushes se Aviacionit, jepet me qera ap...

Tet 10, 2023
Jepet me qera Apartament 2+1 . Apartamenti organizohet ne: -ambient ndenje dhe kuzhine; -2 dhoma gjumi; -1 tualet; ...
Continue reading

Prane 21-Dhjetorit, jepet me qera ambient bi...

Tet 10, 2023
Jepet me qera ambient biznesi tek 21 Dhjetori. I pershtatshem per dyqane, klinika, zyra etj. Ambienti ka nje siperf ...
Continue reading

Afer Gardes , jepet me qera ambient biznesi ...

Tet 10, 2023
Jepet me qera ambient biznesi tek Garda. I pershtatshem per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 80m2, me 2 ambient ...
Continue reading

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat