Slide KUSH VJEN, GJEN!

OKAZION SHITET BIZNES NE QENDER TE TIRANES

€ 50,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 3 Korrik, 2021
  • 350 m2
Përshkrim

shitet biznes ne qender te kryeqytetit, biznesi funksionon si hotel, bar, restorant, piceri, totalisht i arreduar ku perfshihen,8 dhoma hoteli, te kompletuara, restoranti, kuzhina me te gjitha pajisjet, salla e barit me ambient verande jashte dhe brenda, bodrum dhe piceri, biznesi shitet ne vleren 50.000 euro dhe qeraja e ambientit eshte 2600 euro neto ne muaj me kontrate afatgjate

Qyteti:
Zona:
State/County:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 23034
Çmimi: € 50,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 350 m2
Mobilimi: I mobiluar
Komente për çmimin: Asnjë
Lloji i pronës: Biznes
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Verande

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Biznes
Shitje

Okazion ne Qender te Tiranes, shitet ambient...

€ 160,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerOkazion, ne qender te Tiranes jepet ambient biznesi per [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerOkazion, ne qender te Tiranes jepet ambient biznesi per shitje, ambienti ndodhet [më shumë]
2 125 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat