Slide KUSH VJEN, GJEN!

Ne Qender, jepet ambient me qira per zyra 120 m2

€ 600 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 3 Korrik, 2021
  • 2 Tualete
  • 120 m2
Përshkrim

ambienti ndodhet ne pallat te ri, pas hotel tiranes dhe ne afersi te bulevardit Zogu i Pare, ne kat te trete, i ndare me 3 ambiente, i pershatshem per zyra te cdo lloji

ID e pronës : 29474
Çmimi: € 600 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 120 m2
Tualete: 2
Mobilimi: Bosh
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Lloji i pronës: Zyra
Karakteristika te tjera
Ashensor
Ngrohje/ftohje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Ambient
Qeradhenie

Prane Ish stacionit te trenit, jepet me qera...

€ 500 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra
Jepet me qera ambient per zyra
1 90 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Kompleksi Arlis, prane farmacise 10, jepet m...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra
Jepet me qera ambient per zyra
115 m2detaje
Zyra
Shitje

Rruga e Kosovareve, jepet me qera ambient pe...

€ 2,250 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra te Rruga e Kosovareve
Jepet me qera ambient per zyra te Rruga e Kosovareve
3 218 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Rruga e Kavajes, jepet me qera ambient zyre

€ 600 ne muaj
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet me qera ambient zyre, ambienti jepet bosh, i rest [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet me qera ambient zyre, ambienti jepet bosh, i restauruar totalisht, me park [më shumë]
1 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat