Oops...
Slider with alias Sliser 1 not found.
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Myslym Shyri Shitet Dyqan

€ 380,000 Total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 22 Shtator, 2021
  • 1 Tualete
  • 50 m2
Përshkrim

Shitet dyqan/ambient biznesi ne Myslym Shyri ne katin 0 buze rruge kryesore. Ambienti ka siperfaqe prej 50m2 dhe mund te perdoret per shume mundesi bisnesi si dyqane, zyra etj. Zona ku ndodhet eshte zona me e kerkuar ne Tirane per investime ne pasuri te paluajtshme duke qene se ka popullim dhe levizje te konsiderueshme. Ambienti disponon dokumentacion hipotekor.Aktualisht ambienti eshte i dhene me Qera ,butik ku ka rreth 15 vite

ID e pronës : 29692
Çmimi: € 380,000 Total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 50 m2
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Lloji i pronës: Dyqane

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Dyqane
Shitje

OKAZION! Stadiumi Dinamo, Shitet dyqan

€ 155,000 total
Super Okazion, Shitet Dyqan Stadiumi Dinamo
Super Okazion, Shitet Dyqan Stadiumi Dinamo
41 m2detaje
Dyqane
Shitje

Shitet Dyqan te Stadiumi Dinamo

€ 164,000 total
Shitet Dyqan Te Stadiumi Dinamo
Shitet Dyqan Te Stadiumi Dinamo
1 41 m2detaje
Dyqane
Shitje

Shitet Dyqan Te 21 Dhjetori

€ 135,000 total
Shitet dyqan te 21 Dhjetori
Shitet dyqan te 21 Dhjetori
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat