Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Myslym Shyri Shitet apartament 1+1

€ 100,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 8 Nëntor, 2022
  • 1 Dhoma Gjumi
  • 1 Tualete
Përshkrim


Ne nje zone mjaft familjare dhe te preferuar, ofrohet ky apartament 1+1 per shitje.
Ai ndodhet ne nje pallat ekzistues, eshte i rinovuar totalisht dhe ka punime shume te mira. Apartamenti ka qene me dy dhoma gjumi por eshte konvertuar ne 1+1 dhe njera nga dhomat e gjumit eshte bere kuzhine gatimi.
I orientuar ne dy drejtime te ndryshme ben qe kjo prone te kete nje ajrosje perfekte. Pallati ka nje distance te konsiderueshme nga objektet perreth dhe per kete arsye ka shume drite natyrale.
Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e mire

ID e pronës : 30892
Çmimi: € 100,000 total
Property Lot Size: 75 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Ballkon: 1
Nr i kateve: 5
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Nxito Okazion Shkolla Sami Frasheri

€ 124,000 total
shitet Sami Frasheti
shitet Sami Frasheti
1 1 69 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

21 Dhjetori Shitet apartament 1+1

€ 100,000 total
21 Dhjetori shitet 1+1
21 Dhjetori shitet 1+1
1 1 80 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Bllok Shitet Apartament 1+1

€ 125,000 total
Bllok shitet 1+1
Bllok shitet 1+1
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Liqeni Thate shitet apartament 1+1

€ 110,000 total
Liqeni Thate Shitet apartament 1+1
Liqeni Thate Shitet apartament 1+1
1 1 75 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat