Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Myslym Shyri Jepet apartament 2+1

€ 450 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 27 Gusht, 2021
  • 2 Dhoma Gjumi
  • 2 Tualete
Përshkrim

Ne zonen me te zhvilluar Te Rruga Myslym Shyri, prane Drejtorise ne katin 4-te te nje pallati te ri te mireadministruar jepet apartamant 2+1+2 me Qira. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre perfekte: ne hyrje te tij eshte salloni super i arreduar me mobilim modern dhe kuzhina e kompletuar. Te gjitha elektroshtepiaket jane nga firmat me te njohura dhe shume mire te mirembajtura. Dy dhomat e gjumit jane te mobiluara, ku njera eshte ideuar per dhome cifti dhe dhoma tjeter eshte e mobiluar per tu akomoduar dy persona. Ky apartament ka dy tualete te cilat jane te aksesueshme nga i gjithe apartamenti. Gjithashtu apartamenti ka dhe nje ballkon i cili ka dalje nga salloni dhe te jep mundesine e nje pamje te mrekullueshme. Palalti ka nje hyrje te mirembajtur me dy ashensore te cilat te ofrojne komoditet maksimal dhe sigurt

Qyteti:
State/County:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29639
Çmimi: € 450 ne muaj
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 1
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament 2+1 prane Ekonomikut

€ 550 ne muaj
jepet apartament 2+1 Rruga Elbasanit
jepet apartament 2+1 Rruga Elbasanit
2 1 90 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament 2+1 Rruga Grigor Heba

€ 550 ne muaj
Jepet apartament 2+1 te RRuga Grigor Heba
Jepet apartament 2+1 te RRuga Grigor Heba
2 2 100 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Arlis, Prane farmacise 10, jepet me qera amb...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
2 1 115 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik, jepet me qera apartament...

€ 500
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
1 2 106 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat