Slide KUSH VJEN, GJEN!

Myslym Shyri ,jepet apartament 2+1 me qira

€ 400 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 18 Gusht, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 110 m2
Përshkrim

Prane Drejtorise se Policise ne Myslym Shyr, Jepet me Qira Apartament 2+1 me siperfaqe te madhe 110 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe eshte i organizuar ne ambjent ndenje se bashku me kuzhinen, me dalje ne ballkon te madh ku ndodhet edhe nje depo, 2 dhoma gjumi, njera matrimoniale dhe tjetra me e vogel dhe tualeti i cili eshte me dritare. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Zona eshte nder me te favorshmet, prane qendres dhe prane marketeve, dyqaneve, restoranteve etj.

ID e pronës : 29445
Çmimi: € 400 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 110 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 1
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ish Ekspozita jeep apartament 2+1

€ 450
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet super apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Komuna Parisit prane Kika 2
Komuna Parisit prane Kika 2
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyri Jepet apartament 2+1

€ 450 ne muaj
Myslym Shyri
Myslym Shyri
2 2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik 2+1

€ 450 ne muaj
Kopeshti Zoologjik
Kopeshti Zoologjik
2 2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat