Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Liqeni Thate shitet apartament 1+1

€ 110,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 8 Nëntor, 2022
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 75 m2
Përshkrim

Ne zonen e liqenit te thate ofrohet ky apartament i kendshem per shitje. Apartamenti ka punime shume te mira dhe per shkak te orientimit ai ka shume drite natyrale. Ai eshte i shtruar me parket cilesor, ka mobilim modern dhe shume praktik. Nyja e gatimit eshte mobilje druri dhe ka pajisje cilesore kuzhine. Ambjenti i ndenjes dhe dhoma e gjumit kane nje ballkon te perbashket i cili ofron nje pamje shume te mire te liqenit te Tiranes. Zona ne te cilen ky apartament ndodhet eshte shume e qete dhe ka akses shume te mire me unazen e madhe. Gjithashtu kjo zone ofron sherbime te ndryshme si parqe lodrash per femije, markete te ndryshme dhe shkolla te cikleve te ndryshme.

Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 30899
Çmimi: € 110,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 75 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 5
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Nxito Okazion Shkolla Sami Frasheri

€ 124,000 total
shitet Sami Frasheti
shitet Sami Frasheti
1 1 69 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

21 Dhjetori Shitet apartament 1+1

€ 100,000 total
21 Dhjetori shitet 1+1
21 Dhjetori shitet 1+1
1 1 80 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Bllok Shitet Apartament 1+1

€ 125,000 total
Bllok shitet 1+1
Bllok shitet 1+1
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Myslym Shyri Shitet apartament 1+1

€ 100,000 total
Shitet apartament 1+1
Shitet apartament 1+1
1 1detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat