Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Liqeni i Thate, Shitet Apartament 2+1 plus tre veranda

€ 340,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 29 Prill, 2023
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 136 m2
Përshkrim

Apartament 2+1+ tre veranda në shitje, tek Liqeni i Thate, vetem 300 m zona në të cilen ndodhet prona, ka një rrjet të mirëfilltë shtetëror, shëndetësor, arsimor, shoqëror dhe tregtar. Një nga zonat më komode dhe të kërkuara të Tiranës për banim dhe për investim.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Apartmenti ndodhet në një pallat te ri, me administrim te mire, me ashensor.

Apartamenti me sipërfaqe 126m2 neto (136 m2 bruto), pozicionohet në katin e 4te. Perbehet nga salloni + kuzhinë + ambient ngrënie, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe tre veranda. Shitet i mobiluar.

Me certifikatë pronësie

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
ID e pronës : 31894
Çmimi: € 340,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 136 m2
Rooms: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Verande

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes.

€ 155,000 Euro
Shitet apartament 2+1, bosh, i shtruar me parket. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri [më shumë]
Shitet apartament 2+1, bosh, i shtruar me parket. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri , afer Report Tv, kati 4 [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Sheshi Willson, Shitet apartament 2+1

€ 155,000 Total
Shitet Ap 2+1 📌Sheshi willson mbrapa postes nr 8 Kati 4 (pallat 5 katesh) Sip 77 neto Puni [më shumë]
Shitet Ap 2+1 📌Sheshi willson mbrapa postes nr 8 Kati 4 (pallat 5 katesh) Sip 77 neto Punime super lluksi ‘restauri [më shumë]
2 1 77 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Sheshi Willson, Shitet Apartament 2+1

€ 155,000 euro/total
Ap.Shitje 2+1 Sheshi Willson Kati 4 jo i fundit Sip -77m2 Objekt 5-katesh Me hipotek Bosh [më shumë]
Ap.Shitje 2+1 Sheshi Willson Kati 4 jo i fundit Sip -77m2 Objekt 5-katesh Me hipotek Bosh 155.000 Euro Per me shume [më shumë]
2 1 77 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Fusha e Aviacionit shitet Apartament 2+1 Oka...

EURO/Total € 99,000
Shitet apartament 2+1, i pozicionuar ne nje kompleks te ri pallatesh, i pajisur me hipotek [më shumë]
Shitet apartament 2+1, i pozicionuar ne nje kompleks te ri pallatesh, i pajisur me hipoteke, i arreduar bashkohor, [më shumë]
2 1detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat