Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Kopeshti Zoologjik 2+1

€ 450 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 22 Shtator, 2021
  • 2 Dhoma Gjumi
  • 2 Tualete
Përshkrim

Te Kopshti Zoologjik , jepet me qira super apartament 2+1 me siperfaqe 110m2 ne katin e 3 te nje pallati te ri  i mireadministruar me ashensor ndertim i i ri.Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit njera prej te cilave matrimoniale si dhe tualeti i cili aksesohet nepermjet koridorit. Apartamenti eshte i shtruar ne te gjithe siperfaqen me parket, pajisjet elekroshtepiake jane te markes Hisense bashke me kondicioneret te se njejtes firme te komandueshem nepermjet smartphonit si dhe sistemin e filtrimit te ujit ECOSOFT. Mobilimi eshte cilesor dhe i perzgjedhur. Orientimi eshte veri- lindje dhe jug-perendim cka ben qe te kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Zona ne cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe karakterizohet nga qetesia dhe afersia me qendren dhe liqenin artificial.

ID e pronës : 29636
Çmimi: € 450 ne muaj
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Ballkon: 1
Nr i kateve: 6
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Vendparkim

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Ambient
Qeradhenie

Arlis, Prane farmacise 10, jepet me qera amb...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
2 1 115 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik, jepet me qera apartament...

€ 500
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
1 2 106 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Globe Center Jepet apartament 2+1

€ 400 ne muaj
jepet apartament 2+1 arGlobi
jepet apartament 2+1 arGlobi
2 1 110 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Teg, jepet me qera apartament 2+1

€ 1,500
Mbrapa Tegut, jepet me qera apartament 2+1
Mbrapa Tegut, jepet me qera apartament 2+1
2 1 100 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat