Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Kopeshti zologjik, jepet me qera apartament 3+1

€ 600 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 1 Shkurt, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 140 m2
Përshkrim

jepet me qera apartament 3+1, totalisht i restauruar, cdo gje e re, super investim, apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, me parket, ndodhet ne pallat te ri te mire administruar, zone shume te qete, ne rruge kryesore, me kondicionere, sistem chiller dhe kuzhine te kompletuar, funksionale, eshte i pershtatshem edhe per zyra

ID e pronës : 29867
Çmimi: € 600 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 140 m2
Rooms: 2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: Pjeserisht i mobiluar
Kati: 3
Ballkon: 2
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 3+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 3+1
Qeradhenie

Liqeni, jepet me qera apartament 3+1

€ 900 ne muaj
Jepet me qera apartament 3+1, tek Liqeni
Jepet me qera apartament 3+1, tek Liqeni
2 3 130 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo jepet apartament 3+1

€ 800 ne muaj
jepet apartament 3+1
jepet apartament 3+1
3 2 145 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

Prane Myslym Shyrit Jepet apartament 3+1

€ 700 ne muaj
Jepet apartament 3+1
Jepet apartament 3+1
3 2 120 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

Komuna e Parisit, jepet me qera ambient 3+1

€ 500 ne muaj
jepet me qera ambient per zyra, 3+1
jepet me qera ambient per zyra, 3+1
2 120 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat