Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Komuna Parisit shitet apartament 2+1

€ 150,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 7 Nëntor, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 100 m2
Përshkrim

Tek    Komuna Parisit, nje nga zonat me te preferuara per banim, ofrojme apartament 2+1+2 per shitje. Zona padyshim eshte teper e pelqyer per banim per shkak te qetesise, fasiliteteve, afersise me liqenin, etj. Ndertesa ne te cilen ndodhet apartamenti eshte ndertim i ri dhe eshte e banueshme Siperfaqja e apartamentit eshte 100m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, ambjentin e ndenjes dhe te kuzhines, 2 tualete dhe ballkon. Ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore te zones dhe me te kerkuara , pasi zona ne te cilen ndodhet ofron qetesin dhe te gjitha facilitetet per nje jetese shume komode

ID e pronës : 30887
Çmimi: € 150,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 100 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: Bosh
Kati: 4
Ballkon: 1
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ashensor
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Ali Dem, shitet apartament 1+1.

€ 75,000 Euro
Shitet apartament 1+1 ne Ali Dem. I organizuar ne : -sallon ndenje, kuzhine. -1 Dhome gjum [më shumë]
Shitet apartament 1+1 ne Ali Dem. I organizuar ne : -sallon ndenje, kuzhine. -1 Dhome gjumi -1 tualet -1 ballkon, S [më shumë]
1 1detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1, prane Myslym Shyrit.

€ 94,000 Euro
Shitet apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues kati2, ka nje siperfaqe [më shumë]
Shitet apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues kati2, ka nje siperfaqe 64m2 neto. Mundesi shume [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 në Don Bosko.

€ 1,300 euro/m2
Shitet shtepia 1+1 ne don Bosko. Apartamenti ndodhet ne kati 3 , 73 m2. cmimi: 1300 euro/m [më shumë]
Shitet shtepia 1+1 ne don Bosko. Apartamenti ndodhet ne kati 3 , 73 m2. cmimi: 1300 euro/m2 Per me shume info jeni [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 ne kombinat.

€ 49,000 Euro
Shitet apartament 1+1 ne kombinat. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 57m2, me hipotekë. I [më shumë]
Shitet apartament 1+1 ne kombinat. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 57m2, me hipotekë. I organizuar: ne sallon nde [më shumë]
0 0detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat