Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Komuna Parisit Shitet Apartament 1+1

€ 105,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 4 Nëntor, 2022
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Tek Komuna e Paristi,  Shitet Apartament 1+1,  Per Vetem 1500 Euro/m². Apartamenti me siperfaqe bruto70. m² organizohet me sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Objekti i propozuar gjendet në Rr. “Medar Shtylla”, në zonën e njohur si Komuna Parisit. Ajo shtrihet në një zonë ku ndërtimet e reja 7-8-9-10-11-12 kate janë formacionet urbane kryesore që e definojnë zhvillimin e zonës. Godina e propozuar është konceptuar si një objekt i zhvilluar në vertikalitet. Objekti, në 2 katet e para zhvillohet me ambjente shërbimi në formën e zyrave dhe ambjenteve tregtare. Katet e mesipërme do jenë banesa duke ofruar apartamente nga konfigurimet më të ndryshme me hapesira të bollshme.

ID e pronës : 30872
Çmimi: € 105,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 4
Ballkon: 1
Nr i kateve: 12
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Nxito Okazion Shkolla Sami Frasheri

€ 124,000 total
shitet Sami Frasheti
shitet Sami Frasheti
1 1 69 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

21 Dhjetori Shitet apartament 1+1

€ 100,000 total
21 Dhjetori shitet 1+1
21 Dhjetori shitet 1+1
1 1 80 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Bllok Shitet Apartament 1+1

€ 125,000 total
Bllok shitet 1+1
Bllok shitet 1+1
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Liqeni Thate shitet apartament 1+1

€ 110,000 total
Liqeni Thate Shitet apartament 1+1
Liqeni Thate Shitet apartament 1+1
1 1 75 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat