Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Komuna Parisit jepet zyre

€ 600 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 4 Nëntor, 2022
  • 1 Dhoma Gjumi
  • 1 Tualete
Përshkrim

Ne Zonen e Freskut, ne rrugen Dalip Topi jepet me qira ambient Komercial me siperfaqe 80 m2 . Ambienti eshte i organizur ne koridor hyres, 2 ambiente per zyra, nje ambient opensace  dhe tualet. Ambienti ndodhet ne nje zone ne te cilen po vazhdon ndyshimi ne infrastkrure, me ndertime  Ambienti ka nje pjese fasade xhami duke patur mundesi brandimi apo reklame, eshte i pershtatshem per tipe te ndryshme biznesi apo zyra qe mund te duan zgjerim ne ambiente duke marre ne konsiderate siperfaqen, aktualisht ka funksionuar si zyredhe eshte e pershtatur fix per kete, por mund ndyshohet apo pershtatet ne tipologji te ndryshme biznesi

ID e pronës : 30867
Çmimi: € 600 ne muaj
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 2
Ballkon: 1
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Zyra
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

21 Dhjetori Jepet Ambjent per Zyra

€ 500
jepet ambient Zyre te 21 Dhjetori
jepet ambient Zyre te 21 Dhjetori
1 1 70 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Qender jepet ambient zyre

€ 700
Qender 2+1
Qender 2+1
2 1 100 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Rruga Elbasanit Prane Ambasades Amerikane je...

€ 500 ne muaj
Rruga Elbasanit ambient per Zyra
Rruga Elbasanit ambient per Zyra
2 1 70 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Sheshi Willson Jepet ambient zyre

€ 800 ne muaj
Sheshi Willson jepet ambient zyre
Sheshi Willson jepet ambient zyre
2 2 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat