Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Komuna Parisit Jepet super apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 14 Shtator, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 1 Garazh
 • 120 m2
Përshkrim

Te Komuna Parisit Prane Lulishtes Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre te rregullt ku koridori ben shperndarjen e dhomes se ndenjes dhe kuzhines, dhomes se gjumit, dhomes studio dhe dy tualeteve. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i shtruar me parket, arredum modern i pabanuar me pare cdo gje e re ,ajer te kondicionuar dhe me dy dalje ne ballkon. Apartamenti ne kubaturene tij eshte me i vecanti dhe me i rregullti ne pallat dhe orientimi Jug-PLindje ofron ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. , gjithahstu ofrohet dhe nje post parkimi me pagese i perfshire ne cmim  Vendodhja apartamentit eshte nje nder zonat me preferenciale te Tiranes, duke ofruar facilitete te shumta.

ID e pronës : 29659
Çmimi: € 500 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 120 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Garazh: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 5
Ballkon: 2
Komente për çmimin: I padiskutueshëm
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin2

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Ambient
Qeradhenie

Arlis, Prane farmacise 10, jepet me qera amb...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
2 1 115 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik, jepet me qera apartament...

€ 500
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
1 2 106 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Globe Center Jepet apartament 2+1

€ 400 ne muaj
jepet apartament 2+1 arGlobi
jepet apartament 2+1 arGlobi
2 1 110 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Teg, jepet me qera apartament 2+1

€ 1,500
Mbrapa Tegut, jepet me qera apartament 2+1
Mbrapa Tegut, jepet me qera apartament 2+1
2 1 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat