Slide KUSH VJEN, GJEN!

Komuna Parisit Jepet apartament 2+1 Luks

€ 500 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 19 Korrik, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 95 m2
Përshkrim

Te Komuna e Parisit, prane lulishtes  jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor i mobiluar ne menyre luksoze . Apartamenti eshte mundesi e mire per banim  per vendodhjen e saj perfekte. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje me kuzhine, nje dhome matiromoniale, nje dhome per femije dhe nje tualet. Eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode, ndersa zona perben nje avantazh te madh duke ofruar si qetesi ashtu edhe te gjitha facilitetet e perditshmerise.

ID e pronës : 29520
Çmimi: € 500 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 95 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ish Ekspozita jeep apartament 2+1

€ 450
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet super apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Komuna Parisit prane Kika 2
Komuna Parisit prane Kika 2
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyri Jepet apartament 2+1

€ 450 ne muaj
Myslym Shyri
Myslym Shyri
2 2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik 2+1

€ 450 ne muaj
Kopeshti Zoologjik
Kopeshti Zoologjik
2 2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat