Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Advanced Search
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
we found 0 results

Komuna Parisit Jepet ambient per zyra

€ 650 muaj
Rruga Komuna Parisit, ,
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 15 Tetor, 2021
  • 1 Tualete
  • 65 m2
Përshkrim

Jepet ambient me qira per zyra ne Komunen e Parisit   Ambienti  ndodhet ne nje nga pallatet me te mira ne Tirane, me kushte teper cilesore me 2 ashensore dhe i mireadministruar nje staf sporteli dhe sigurie. Hapesira e brendshme prej 65m2 eshte e organizuar ne 1+1  te gjitha te arreduara ne menyre bashkekohore si dhe 1 ballkon  dhe ofron ndricim natyral pergjate pjeses me te madhe te dites. Ambienti eshte i shtruar me parket dhe ka sistem qendror ftohje/ngrohje. Apartamenti eshte i pershtatshem per profile te ndryshme zyrash si programimi, marketimi, ekspert kontabel et

Adresa: Rruga Komuna Parisit
Qyteti:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29715
Çmimi: € 650 muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 65 m2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 0
Ballkon: 1
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ashensor
Ngrohje/ftohje

Other Agents

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Ambient
Qeradhenie

Prane Ish stacionit te trenit, jepet me qera...

€ 500 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra
Jepet me qera ambient per zyra
1 90 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Kompleksi Arlis, prane farmacise 10, jepet m...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra
Jepet me qera ambient per zyra
115 m2detaje
Zyra
Shitje

Rruga e Kosovareve, jepet me qera ambient pe...

€ 2,250 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra te Rruga e Kosovareve
Jepet me qera ambient per zyra te Rruga e Kosovareve
3 218 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Rruga e Kavajes, jepet me qera ambient zyre

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient zyre, ambienti jepet bosh, i restauruar totalisht, me parket, ndodhe [më shumë]
Jepet me qera ambient zyre, ambienti jepet bosh, i restauruar totalisht, me parket, ndodhet ne rruge kryesore ku ka [më shumë]
1 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat