Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Komuna e Parisit, jepet me qera super apartament 1+1

€ 550 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 9 Mars, 2022
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 75 m2
Përshkrim

Jepet me qera super apartament 1+1, i arreduar totalisht, mobilim bashkekohor, luks, i investuar ne detaje, ka hapesire te bollshme dhe organizim shume te rregullt, ndodhet ne katin e 6 ne pallat te ri me ashensor

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
ID e pronës : 29902
Çmimi: € 550 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 75 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 6
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Rruga e Kosovareve, jepet me qera apartament...

€ 600 Euro/muaj
Jepet me qera apartament 1+1, me arredim modern dhe pamje fantastike. Apartamenti ndodhet [më shumë]
Jepet me qera apartament 1+1, me arredim modern dhe pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri , me [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Rruga e Elbasanit jepet me qera apartament 1...

€ 700 Euro/muaj
Apartamenti eshte i mobiluar me nje arredim bashkohor, ndodhet ne nje pallat te ri  në kat [më shumë]
Apartamenti eshte i mobiluar me nje arredim bashkohor, ndodhet ne nje pallat te ri  në katin e 7të, – Pallat [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Ekspozita jepet me qera apartament modern 1+...

€ 500 euro/month
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, pamje fantastike, me arredim bashkohor. S [më shumë]
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, pamje fantastike, me arredim bashkohor. Siperfaqja e apartamentit [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Perballe Kompleksit Delijorgji, jepet me qer...

€ 350 EURO/MUAJ
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, i mobiluar me kushte bashkohore, me munde [më shumë]
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, i mobiluar me kushte bashkohore, me mundesi parkimi Click to rate [më shumë]
1 1 68 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat