Slide KUSH VJEN, GJEN!

Kompleksi Panorama, Shitet Apartament 2+1

€ 140,000
Kompleksi Panorama, Qender, Tirane
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 19 Korrik, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 120 m2
Përshkrim

Te Kompleksi Panorama, prane qendres se Tiranes ne nje nga ndertimet me te mira ne Tirane shitet apartament 2+1. Rezidenca ku ndodhet eshte super cilesore me fjalen e fundit te ndertimeve qe nga izolimet termike, akustike, instalimet hidraulike dhe elektrike etj. Dy ashensore cilesore per shkalle dhe ambiente te perbashketa te investuara. Apartamenti organizohet ne nje koridor hyres qe ndan hapsirat, ne sallonin e ndenjes e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Vendodhja e apartamentit eshte nje nga asetet me te medha pasi ndodhet ne zonen me te preferuar ne Tirane duke e bere nje opsion shume te mire si per banim po ashtu edhe per investim. Prane ka cdo facilitet te mundshem qe nga kopshtet, shkollat, marketet, bankat dhe cdo gje tjeter. Cmimi i shitjes eshte konkurues duke pasur parasysh qe ne zone shitet 200Euro/m me shume per kete kualitet ndertimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Adresa: Kompleksi Panorama, Qender, Tirane
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29508
Çmimi: € 140,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 9
Ballkon: 2
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 11
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender

€ 105,000
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
2 1 76 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

€ 65,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerNe Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet ga [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerNe Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet garsoniere e sapo investuar [më shumë]
2 2 98 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Prane 21 Dhjetorit 2+1

€ 105,000 total
Shitet apartament te 21 dhjetori
Shitet apartament te 21 dhjetori
2 1 126 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit

€ 100,000
Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit
Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit
2 1 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat