Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Kodra e Diellit, Jepet me qera apartament 2+1 luks

€ 500 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 23 Mars, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 117 m2
Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1, totalisht i mobiluar, arredim luks, me cdo gje te re, e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e reja, zone shume e qete dhe e kerkuar, hapesire e bollshme

ID e pronës : 29917
Çmimi: € 500 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 117 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament 2+1 prane Ekonomikut

€ 550 ne muaj
jepet apartament 2+1 Rruga Elbasanit
jepet apartament 2+1 Rruga Elbasanit
2 1 90 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament 2+1 Rruga Grigor Heba

€ 550 ne muaj
Jepet apartament 2+1 te RRuga Grigor Heba
Jepet apartament 2+1 te RRuga Grigor Heba
2 2 100 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Arlis, Prane farmacise 10, jepet me qera amb...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
2 1 115 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik, jepet me qera apartament...

€ 500
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
1 2 106 m2detaje
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat