Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Kodra Diellit jepet apartament 1+1

€ 350 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 13 Maj, 2022
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Apartament me siperfaqe 70m2, ndodhet ne katin e 3 te pallatit 7 katesh , me ashensor. Pallati dhe apartamenti eshte i restauruar, me izolim termik.

Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, kondicionere, televizore dhe i arreduar.
Apartamenti ka:
– 1 dhome gjumi
-1 banjo
– 1 korridore
-1 ballkone
– guzhinen dhe soxhornon ne ambjent unik

Te gjitha ambjentet kane drite natyrale dhe lihen qiramarresit ne gjendjen qe shihen ne fotografi.

ID e pronës : 30021
Çmimi: € 350 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 5
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo, jepet me qera apartament 1+...

€ 430 ne muaj
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet me qera apartament 1+1, i mobiluar totalisht, arr [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet me qera apartament 1+1, i mobiluar totalisht, arredim shume cilesor, mobil [më shumë]
1 1 60 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Komuna e parisit, jepet me qera apartament 1...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera apartament 1+1 te Komuna e Parisit
Jepet me qera apartament 1+1 te Komuna e Parisit
1 1 75 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Myslym Shyri, prane grepit te arte, jepet me...

€ 350 ne muaj
Jepet me qera apartament 1+1 ne Myslym Shyr
Jepet me qera apartament 1+1 ne Myslym Shyr
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Liqeni Thate jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
jepet te liqeni apartament 1+1
jepet te liqeni apartament 1+1
1 1 70 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat