Slide KUSH VJEN, GJEN!

Jepet me qira apartament 2+1 prane Spitalit Amerikan 3

€ 370 /muaj
Rruga e Kavajes, Spitali Amerikan 3, Tirana, Albania
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Korrik, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 120 m2
Përshkrim

APARTAMENTI  NDODHET PRANE SPITALIT AMERIKAN3 nje ndertimi te ri, me ashensor dhe shume mire i mirembajtur. Orientimi i apartamentit Jug-Lindje-Perendim, i jep drite dhe ngrohtesi natyrale ne cdo moment te dites. Struktura perfekte dhe e sinkronizuar orgnizohet me 2  dhoma gjumi, 1 tualet, kuzhina dhe ballkoni me hapesire mjaft te bollshme. Per arredimin e ketij apartamenti nuk eshte kursyer ne asnje detaj, parket tejet cilesor dhe i sinkronizuar me ngjyrat e mobilimit, sistem kondicionimi inverter, mobilim i cdo kendi te shtepise me mobilje te dizenjuara me mjaft finese, por mbi te gjitha me cilesi maksimale.  Gjithcka duhet per nje jetese cilesore dhe komode e gjeni pikerisht ne kete super apartament.

Adresa: Rruga e Kavajes, Spitali Amerikan 3, Tirana, Albania
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29347
Çmimi: € 370 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 8
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I padiskutueshëm
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ish Ekspozita jeep apartament 2+1

€ 450
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet super apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Komuna Parisit prane Kika 2
Komuna Parisit prane Kika 2
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyri Jepet apartament 2+1

€ 450 ne muaj
Myslym Shyri
Myslym Shyri
2 2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik 2+1

€ 450 ne muaj
Kopeshti Zoologjik
Kopeshti Zoologjik
2 2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat