Jepet me qira apartament 1+1 tek Deli Jorgji

€ 400 /muaj
Rruga Delijorgji,
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 3 Korrik, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Tek Kompleksi Delijorgji jepet me qira apartament 1+1  sip.80m2 . Apartamenti ndodhet ne zone te zhvilluar, me te gjitha sherbimet e nevojshme. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 10-katesh i ndertuar ne vitin 2016, te pajisur me ashensor. Eshte i orientuar ne perendim, me pamje buze rruges kryesore  dhe kompleksi  e cila te fale nje ndjesi relaksuese. Apartamenti eshte i organizuar ne: korridorin hyres i cili te con ne dhomen e ndenjes; dhome ndenje dhe ngrenie,  dhomen e gjumin e . Ka mobilim luks , me te gjitha kushtet e nje jetese normale.

Adresa: Rruga Delijorgji
Qyteti:
Zip: 1001
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 28914
Çmimi: € 400 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 10
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Stadiumi Dinamo Jepet 1+1
Stadiumi Dinamo Jepet 1+1
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Myslym Shyri.jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Prane Drejtorise se Policise
Prane Drejtorise se Policise
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Vasil Shanto jepet apartament 1+1

€ 350 ne muaj
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Bulevardi Zogu i pare 1+1

€ 400 ne muaj
Bulevardi Zogu i Pare
Bulevardi Zogu i Pare
1 1detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat