Slide KUSH VJEN, GJEN!

Jepet me qira Apartament 1+1 ne Bllok Luks

€ 400 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 18 Gusht, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 67 m2
Përshkrim

Ne Bllok Prane Hotel Presidences jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 67 m2, ne katin e 3 te nje pallati 7 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2010. Apartamenti organizohet ne sallonin e ndenjes bashke kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit matrimoniale si dhe tualeti. Apartamenti ka investim te brendshem te konsiderueshem ku mund te permendim mobilimin cilesor, vetratat dhe dritaret dopio xham cka mundesojne izolim akustik, sistemi kapot i mureve cka mundeson izolim termik si dhe kondicionimi i markes GREE inverter A++ me kursim energjie. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.

ID e pronës : 29447
Çmimi: € 400 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 67 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 10
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Stadiumi Dinamo Jepet 1+1
Stadiumi Dinamo Jepet 1+1
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Myslym Shyri.jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Prane Drejtorise se Policise
Prane Drejtorise se Policise
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Vasil Shanto jepet apartament 1+1

€ 350 ne muaj
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Bulevardi Zogu i pare 1+1

€ 400 ne muaj
Bulevardi Zogu i Pare
Bulevardi Zogu i Pare
1 1detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat