Slide KUSH VJEN, GJEN!

jepet me qera zyre tek Rruga Kosovareve

€ 400 /muaj
Rruga e Kosovarëve, Tiranë, Albania
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 2 Korrik, 2021
  • 1 Tualete
  • 120 m2
Përshkrim

Jepet me qera ambjent zyre pershtashem per aktivitete te ndryshme biznesi, zona e aksesueshme lokacion perfekt, 12 M2, kati 2, 1 banjo, ngrohje/ftohje

Adresa: Rruga e Kosovarëve, Tiranë, Albania
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29375
Çmimi: € 400 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 120 m2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 2
Komente për çmimin: Asnjë
Lloji i pronës: Zyra
Karakteristika te tjera
Ngrohje/ftohje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Zyra
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet ambient per zyra

€ 650 muaj
Ambient per Zyra te Komuna Parisit
Ambient per Zyra te Komuna Parisit
1 65 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Prane Stadiumit Air Albania

€ 700 muaj
Stadiumi Air Albania jepet ambient per zyra
Stadiumi Air Albania jepet ambient per zyra
95 m2detaje
1
Zyra
Qeradhenie

Rruga e Kavajes, jepet me qera ambient per z...

€ 380 /muaj
Facebook Twitter WhatsApp Messengerjepet me qera ambient per zyra, ambienti eshte i ndare [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp Messengerjepet me qera ambient per zyra, ambienti eshte i ndare ne 2+1, eshte i rikonstru [më shumë]
1 70 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo, jepet me qera zyre

€ 500 /muaj
jepet me qera zyre, e pershtatshme per sherbime te ndryshme, hapesire e bollshme dhe f [më shumë]
jepet me qera zyre, e pershtatshme per sherbime te ndryshme, hapesire e bollshme dhe funksionale

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat