Slide KUSH VJEN, GJEN!

Jepet me qera zyre, Qender Tirane

€ 600 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 3 Korrik, 2021
  • 1 Tualete
  • 95 m2
Përshkrim

jepet me qera zyre, zyra eshte multifunksionale, ka hapesire te bollshme dhe mund te perdoret per sherbime te ndryshme.

Qyteti:
Zona:
State/County:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 22919
Çmimi: € 600 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 95 m2
Tualete: 1
Mobilimi: Pjeserisht i mobiluar
Kati: 3
Komente për çmimin: Asnjë
Lloji i pronës: Zyra
Karakteristika te tjera
Ashensor
Ngrohje/ftohje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Zyra
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet ambient per zyra

€ 650 muaj
Ambient per Zyra te Komuna Parisit
Ambient per Zyra te Komuna Parisit
1 65 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Prane Stadiumit Air Albania

€ 700 muaj
Stadiumi Air Albania jepet ambient per zyra
Stadiumi Air Albania jepet ambient per zyra
95 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo, jepet me qera zyre

€ 500 /muaj
jepet me qera zyre, e pershtatshme per sherbime te ndryshme, hapesire e bollshme dhe f [më shumë]
jepet me qera zyre, e pershtatshme per sherbime te ndryshme, hapesire e bollshme dhe funksionale
Zyra
Qeradhenie

jepet me qera ambient zyre

€ 1,000 /muaj
Facebook Twitter WhatsApp Messengerambienti eshte i organizuar shume mire dhe i mobiluar m [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp Messengerambienti eshte i organizuar shume mire dhe i mobiluar me te gjitha pajisjet e nj [më shumë]
1 90 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat