Oops...
Slider with alias slider1 not found.
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Jepet me qera vile, TEG

€ 35,000 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 17 Qershor, 2022
 • 4 Dhoma Gjumi
 • 5 Tualete
 • 3 Garazh
 • 300 m2
Përshkrim

Jepet me qera objekt vile, me ashensor te brendshem, i organizuar ne 4 dhoma gjumi, 5 tualete, holl i madh, 3 garazhe, pishine

Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 30063
Çmimi: € 35,000 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 300 m2
Rooms: 3
Dhoma gjumi: 4
Tualete: 5
Garazh: 3
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Komente për çmimin: Asnjë
Lloji i pronës: Vile
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente Duplex
Qeradhenie

Jepet me qera Vile Dublex tek 21 Dhjetori

€ 900 /muaj
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet me qera kati 2 dhe i 3 i nje vile ( Dublex) , e m [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet me qera kati 2 dhe i 3 i nje vile ( Dublex) , e mobiluar totalisht me te g [më shumë]
4 3 220 m2detaje
Vile
Qeradhenie

Vile me qira Te Kompleksi Dinamo

€ 2,000
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet Vile me qira 2 Kate Super Luks 2 kate. Kati pare [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet Vile me qira 2 Kate Super Luks 2 kate. Kati pare eshte i organizuar nga nj [më shumë]
4 2 200 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat