Slide KUSH VJEN, GJEN!

Jepet me qera Vile Dublex tek 21 Dhjetori

€ 900 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Korrik, 2021
 • 4 Dhoma Gjumi
 • 3 Tualete
 • 220 m2
Përshkrim

Jepet me qera kati 2 dhe i 3 i nje vile ( Dublex) , e mobiluar totalisht me te gjitha kushtet e kohes, me hapsira te bollshme e ndricim natyral qe te fal qetesi, e pozicionuar ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, me oboor perpara, me vend parkim , bodrum

ID e pronës : 29297
Çmimi: € 900 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 220 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualete: 3
Mobilimi: I mobiluar
Komente për çmimin: Asnjë
Lloji i pronës: Apartamente Duplex
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ngrohje/ftohje
Oborr
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Vendparkim

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Vile
Qeradhenie

Jepet me qera vile, TEG

€ 35,000 ne muaj
JEPET ME QERA VILE TE TEGU
JEPET ME QERA VILE TE TEGU
4 5 300 m2detaje
Apartamente Duplex
Qeradhenie

Duplex luksoz ne bllok

€ 1,250 /muaj
Facebook Twitter Messenger WhatsAppDubleks luksoz ne bllok, me 3 dhoma gjumi dhe sallon nd [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppDubleks luksoz ne bllok, me 3 dhoma gjumi dhe sallon ndenje me hapesire, 3 tuale [më shumë]
3 3 220 m2detaje
Vile
Qeradhenie

Vile me qira Te Kompleksi Dinamo

€ 2,000
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet Vile me qira 2 Kate Super Luks 2 kate. Kati pare [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet Vile me qira 2 Kate Super Luks 2 kate. Kati pare eshte i organizuar nga nj [më shumë]
4 2 200 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat