Slide KUSH VJEN, GJEN!

Kodra e diellit jepet me qera super apartament 2+1

€ 400 /muaj
Kodra e diellit,
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 3 Korrik, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 102 m2
Përshkrim

jepet me qera apartament 2+1, apartamenti ndodhet ne zonen me te kerkuar dhe te qete, pamje fantastike dhe eshte i arreduar ne menyre cilesore, i aksesueshem lehte fale pozicionit ku ai gjendet

Adresa: Kodra e diellit
Qyteti:
Zip: 1001
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 22962
Çmimi: € 400 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 102 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ish Ekspozita jeep apartament 2+1

€ 450
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet super apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Komuna Parisit prane Kika 2
Komuna Parisit prane Kika 2
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyri Jepet apartament 2+1

€ 450 ne muaj
Myslym Shyri
Myslym Shyri
2 2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik 2+1

€ 450 ne muaj
Kopeshti Zoologjik
Kopeshti Zoologjik
2 2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat