Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Jepet me qera papafingo 3+1, Liqeni

€ 650 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 10 Dhjetor, 2021
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 2 Garazh
 • 360 m2
Përshkrim

Jepet me qera papafingo 3+1, orientim nga te gjitha anet, e organizuar ne 1 holl ndenje, kuzhine te kompleuar, dhome oxhaku, ballkon per barbecue, 3 dhoma gjumi, lavanteri, me garazh, 2 poste parkimi, depo, panel diellor, e pajisur me kaldaja dhe kondicioner, veranda nga perpara ofron nje pamje panoramike te te gjithe Tiranes dhe liqenit artificial

ID e pronës : 29813
Çmimi: € 650 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 360 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 2
Garazh: 2
Mobilimi: Bosh
Kati: 7
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 10
Lloji i pronës: Apartamente 3+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Vendparkim

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 3+1
Qeradhenie

Liqeni, jepet me qera apartament 3+1

€ 900 ne muaj
Jepet me qera apartament 3+1, tek Liqeni
Jepet me qera apartament 3+1, tek Liqeni
2 3 130 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo jepet apartament 3+1

€ 800 ne muaj
jepet apartament 3+1
jepet apartament 3+1
3 2 145 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

Prane Myslym Shyrit Jepet apartament 3+1

€ 700 ne muaj
Jepet apartament 3+1
Jepet apartament 3+1
3 2 120 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

Komuna e Parisit, jepet me qera ambient 3+1

€ 500 ne muaj
jepet me qera ambient per zyra, 3+1
jepet me qera ambient per zyra, 3+1
2 120 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat