Slide KUSH VJEN, GJEN!

jepet me qera apartament 3+1 ne Bllok .

€ 800 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 2 Korrik, 2021
  • 3 Dhoma Gjumi
  • 2 Tualete
Përshkrim

Jepet me qera ap 3+1 arreduar me mobilim luksoz dhe cilesore, ambjent teper komode me hapsira te bollshme dhe ndricim natyral,2 ballkone me pamje

ID e pronës : 29302
Çmimi: € 800 /muaj
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 2
Komente për çmimin: Asnjë
Lloji i pronës: Apartamente 3+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 3+1
Qeradhenie

jepet me qera Apartament 3+1 ne Bllok

€ 600 /muaj
Facebook Twitter WhatsApp Messengerjepet me qera apartament 3+1 me hapsira te bollshme e n [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp Messengerjepet me qera apartament 3+1 me hapsira te bollshme e ndricim natyral qe te fal [më shumë]
3 1 120 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat