Slide KUSH VJEN, GJEN!

jepet me qera Apartament 3+1 ne Bllok

€ 600 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Korrik, 2021
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 120 m2
Përshkrim

jepet me qera apartament 3+1 me hapsira te bollshme e ndricim natyral qe te fal komoditet, mobilimi teper cilesore,zona nder me te preferuarat

 

ID e pronës : 29319
Çmimi: € 600 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 120 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 6
Komente për çmimin: Asnjë
Lloji i pronës: Apartamente 3+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 3+1
Qeradhenie

jepet me qera apartament 3+1 ne Bllok .

€ 800 /muaj
Facebook Twitter WhatsApp MessengerJepet me qera ap 3+1 arreduar me mobilim luksoz dhe cil [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerJepet me qera ap 3+1 arreduar me mobilim luksoz dhe cilesore, ambjent teper komo [më shumë]
3 2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat