Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Advanced Search
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
we found 0 results

Jepet me qera apartament 2+1 plus Poste Parkimi tek Rezidenca Long Hill.

€ 1,200 euro/month
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 2 Maj, 2023
  • 2 Dhoma Gjumi
  • 135 m2
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 plus poste parkimi tek Rezidenca Long Hill prane Teg!

Apartamenti. ka nje siperfaqe prej 135m2, dhe ndodhet ne katin e 2te.
Eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te bollshme, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande panoramike.
I mobiluar totalisht me te gjitha aksesoret e nevojshem per nje jetes komode. Sistem kondicionimi, i shtruar me parket.
Rezidenca ne te cilen ndodhet i ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Cmimi: 1200 Euro/Muaj

Per me shume detaje apo nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Qyteti:
Zona:
State/County:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 31902
Çmimi: € 1,200 euro/month
Siperfaqja e pronës (ne m²): 135 m2
Rooms: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 0
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Kopesht
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Fakulteti i mjeksise, jepet me qera apartame...

€ 500 Euro/muaj
Jepet me qera apartament 2+1, me arredim modern cdo gje e re , me te gjitha kushtet e nevo [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1, me arredim modern cdo gje e re , me te gjitha kushtet e nevojshme per banim. Apartame [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kompleksi Magnet, jepet me qera apartament m...

€ 500 EURO/MUAJ
Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara ne Tirane, prane zones se 21 dh [më shumë]
Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara ne Tirane, prane zones se 21 dhjetorit, me te gjitha fac [më shumë]
2 1detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Rruga e Elbasanit, jepet me qera apartament ...

€ 500 Euro/month
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, i pozicionuar ne nje lokacion fantastik, [më shumë]
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, i pozicionuar ne nje lokacion fantastik, prane ures se Tabakeve, 5 [më shumë]
2 1 102 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ali Dem, Jepet me qera apartament 2+1+2 tual...

€ 400
Jepet me qera apartament 2+1 Adresa: Ali Dem, mbi ish Markaten e Vjeter Kati 5 pallat i ri [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1 Adresa: Ali Dem, mbi ish Markaten e Vjeter Kati 5 pallat i ri me ashensor 2 Dhoma Gjum [më shumë]
2 2 98 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat