Slide KUSH VJEN, GJEN!

Jepet me Qera Apartament 1+1, Kopshti Botanik

€ 300 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 30 Qershor, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushte bashkohore cdo gje e re dhe cilesore ,me pamje fantastike nga kopeshti botanik nje vendodhje shume e favorhme duke u kufizuar nga liqeni artificial dhe kopeshti zoologjik per te bere te mundur shetitjen dhe relaksin qe te fal gjelberimi i kesaj zone ajrin e paster dhe nje panorame te mrekullueshme qe vetem kjo zone ta ofron e cila ndryshe njihet si mushkria e Tiranes.

ID e pronës : 29194
Çmimi: € 300 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 2
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Stadiumi Dinamo Jepet 1+1
Stadiumi Dinamo Jepet 1+1
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Myslym Shyri.jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Prane Drejtorise se Policise
Prane Drejtorise se Policise
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Vasil Shanto jepet apartament 1+1

€ 350 ne muaj
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Bulevardi Zogu i pare 1+1

€ 400 ne muaj
Bulevardi Zogu i Pare
Bulevardi Zogu i Pare
1 1detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat