Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Jepet me qera ambient 3+1, Laprake

€ 650 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 29 Janar, 2022
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 200 m2
Përshkrim

Jepet me qera ambient i ndare ne 3+1+2 tualete, ka 1 ballkon, 1 verande e madhe,1 pishine, pallat i ri me ashensor, ambienti eshte bosh i pershtatshem edhe per zyra, me parket, ambienti eshte totalisht i investuar dhe ndodhet ne rruge kryesore, gje qe ben te mundur facilitetin e te gjitha sherbimeve

Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29809
Çmimi: € 650 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 200 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 2
Mobilimi: Bosh
Kati: 7
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 3+1
Karakteristika te tjera
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Verande

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 3+1
Qeradhenie

Liqeni, jepet me qera apartament 3+1

€ 900 ne muaj
Jepet me qera apartament 3+1, tek Liqeni
Jepet me qera apartament 3+1, tek Liqeni
2 3 130 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo jepet apartament 3+1

€ 800 ne muaj
jepet apartament 3+1
jepet apartament 3+1
3 2 145 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

Prane Myslym Shyrit Jepet apartament 3+1

€ 700 ne muaj
Jepet apartament 3+1
Jepet apartament 3+1
3 2 120 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

Komuna e Parisit, jepet me qera ambient 3+1

€ 500 ne muaj
jepet me qera ambient per zyra, 3+1
jepet me qera ambient per zyra, 3+1
2 120 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat