Slide KUSH VJEN, GJEN!

Jepet Apartament me qera 2+1 Rruga Kavajes Spitali Gjerman

€ 300 /muaj
Rruga e Kavajës,Spitali Gjerman,
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 28 Qershor, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 90 m2
Përshkrim

Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, prane Spitalit Gjerman , jepet me Qira Super Apartament 2+1, me orientim fantastik dhe e mobiluar ne menyre moderne. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2, i organizuar ne nje ambient te bollshem ndenje, se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkoni me pamje fantastike. Apartamenti eshte i sapo investuar, i mobiluar ne menyre moderne dhe cilesore me te gjitha kushtet e nevojshme. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar, me ashensor. Zona ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.

Adresa: Rruga e Kavajës,Spitali Gjerman
Qyteti:
Zip: 1001
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29090
Çmimi: € 300 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 90 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ish Ekspozita jeep apartament 2+1

€ 450
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet super apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Komuna Parisit prane Kika 2
Komuna Parisit prane Kika 2
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyri Jepet apartament 2+1

€ 450 ne muaj
Myslym Shyri
Myslym Shyri
2 2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik 2+1

€ 450 ne muaj
Kopeshti Zoologjik
Kopeshti Zoologjik
2 2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat