Slide KUSH VJEN, GJEN!

Jepet apartament me qera 2+1 Prane Le Bon ,RRuga Marko Bocari

€ 450 /muaj
Rruga Marko Boçari, Tirana
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 19 Korrik, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 106 m2
Përshkrim

Tek Le Bon jepet apartament 2+1+2 me qira. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon me pjesen e kuzhines te vecuar, 2 dhoma gjumi (matrimoniale + femijesh), 2 tualete te kompletuara me hidrosanitare cilesore( 1 tualet me dritare), koridor qe ben shperndarjen ne ambjente,  1 ballkon dhe 1 verande me siperfaqe te madhe..Preferohen klient per kontrata afatgjata

Adresa: Rruga Marko Boçari, Tirana
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29536
Çmimi: € 450 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 106 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 2
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ish Ekspozita jeep apartament 2+1

€ 450
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet super apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Komuna Parisit prane Kika 2
Komuna Parisit prane Kika 2
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyri Jepet apartament 2+1

€ 450 ne muaj
Myslym Shyri
Myslym Shyri
2 2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik 2+1

€ 450 ne muaj
Kopeshti Zoologjik
Kopeshti Zoologjik
2 2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat