Slide KUSH VJEN, GJEN!

Jepet apartament me qera 2+1 Perballe Kompleksit Halili

€ 400 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 18 Gusht, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 120 m2
Përshkrim

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kompleksi Halili  jepet me qera  super apartament 2+1+2, ne katin 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi , dhome cifti me tualet, dhome femijesh, dhe 1 tualet i pergjithshem. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesira te mjaftueshme dhe jepet i mobiluar sic eshte ne foto. Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja. Zona ku ndodhet apartamenti te ofron cilesi jetese te larte pasi pervec ajrit te paster, qetesise ka dhe te gjitha sherbimet e nevojshme.

Qyteti:
Zona:
Zip: 1001
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29088
Çmimi: € 400 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 2
Ballkon: 2
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ish Ekspozita jeep apartament 2+1

€ 450
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet super apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Komuna Parisit prane Kika 2
Komuna Parisit prane Kika 2
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyri Jepet apartament 2+1

€ 450 ne muaj
Myslym Shyri
Myslym Shyri
2 2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik 2+1

€ 450 ne muaj
Kopeshti Zoologjik
Kopeshti Zoologjik
2 2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat