Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Jepet apartament 2+1 Vasil Shanto 400 Euro

€ 400 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 27 Gusht, 2021
  • 2 Dhoma Gjumi
  • 2 Tualete
Përshkrim

Tek Vasil Shanto prane Kryqezimit, jepet me qira apartament 2+1 me 2 tualete ne nje nga pallatet me te mira te zones. Apartamenti ndodhet ne katin e5-te te nje pallati 12-katesh me nje siperfaqe bruto prej 95 m2 i ndare ne 1 sallon ndenje, 1 kuzhine te vecuar me dritare, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Orientimi i apartamentit eshte Lindje dhe Jug, cka e ben ate te rrahur nga drita natyrale nga mengjesi deri ne perendim. Pallati ne te cilin ndodhet eshte i mireadministruar i survejuar me kamera sigurie dhe me roje 24 ore. Zona ne te cilen ndodhet pallati eshte zona me elitare ne Tirane. Facilitete te shumta ne kete zona jane: shkolla, supermarket tek hyrja e pallatit, lokalet dhe restorantet me prestigjoze, ambasada te ndryshme dhe diplomate banojne ne kete zone dhe ne kete pallat cka e bejne kete apartament te preferuar si per banin dhe per investim.

Qyteti:
State/County:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29634
Çmimi: € 400 ne muaj
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 5
Ballkon: 1
Nr i kateve: 12
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Ambient
Qeradhenie

Arlis, Prane farmacise 10, jepet me qera amb...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
2 1 115 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik, jepet me qera apartament...

€ 500
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
1 2 106 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Globe Center Jepet apartament 2+1

€ 400 ne muaj
jepet apartament 2+1 arGlobi
jepet apartament 2+1 arGlobi
2 1 110 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Teg, jepet me qera apartament 2+1

€ 1,500
Mbrapa Tegut, jepet me qera apartament 2+1
Mbrapa Tegut, jepet me qera apartament 2+1
2 1 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat