Slide KUSH VJEN, GJEN!

Jepet apartament 2+1 Te Kopeshti Botanik

€ 400 muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 11 Gusht, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 100 m2
Përshkrim

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qera Apartament 2+1+2!! Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te bukura dhe te qeta te Tiranes. Me pamje fantastike dhe orientim ideal e bejne kete apartament te pelqyeshem dhe shume te kerkuar. Apartamenti organizohet ne menyre perfekte ku koridori ben shperndarjen e rregullt te dhomave, dhoma e ndenjes dhe kuzhina jane me nje hapesire te bollshme plot ndricim dhe me dalje ne dy ballkone, dy dhoma gjumi ku njera qe mund te perdoret per dhome matrimoniale dhe ka tualet te vecuar nga pjesa tjeter e apartamentit dhe nje tualet i perbashket i apartamentit i investuar dhe me hapesire te bollshme. Pamja fantastike qe te ofron apartamenti, qetesia maksimale dhe orientimi jug-perendim qe i jep ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites e ben mjaft te favorshme per te qene zgjedhja juaj e pare. Zona ku ndodhet ky apartament eshte po ashtu nje aset me vete pasi ndodhet shume prane zonave me te mira te Tiranes, ka akses nga disa rruge dhe ka facilitete te shumta prane, si kopshte, shkolla, markete stacione urbane dhe gjithcka tjeter per nje jetese te qete dhe komode.

ID e pronës : 29595
Çmimi: € 400 muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Ballkon: 2
Nr i kateve: 5
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament 2+1 prane Ekonomikut

€ 550 ne muaj
jepet apartament 2+1 Rruga Elbasanit
jepet apartament 2+1 Rruga Elbasanit
2 1 90 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament 2+1 Rruga Grigor Heba

€ 550 ne muaj
Jepet apartament 2+1 te RRuga Grigor Heba
Jepet apartament 2+1 te RRuga Grigor Heba
2 2 100 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Arlis, Prane farmacise 10, jepet me qera amb...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
2 1 115 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik, jepet me qera apartament...

€ 500
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
1 2 106 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat