Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Jepet Apartament 2+1 Luks Te Squar 21

€ 600 muaj
RRuga Kavajes Squar 21, ,
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 11 Gusht, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 100 m2
Përshkrim

Tek Kompleksi Squar 21 Arlis , Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre te rregullt ku koridori ben shperndarjen e dhomes se ndenjes dhe kuzhines, dhomes se gjumit, dhomes studio dhe dy tualeteve. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i shtruar me parket, ajer te kondicionuar dhe me dy dalje ne ballkon. Apartamenti ne kubaturene tij eshte me i vecanti dhe me i rregullti ne pallat dhe orientimi Jug-Perendim ofron ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Zona ofron hapesire parkimi, gjithahstu ofrohet dhe nje post parkimi me pagese shtese. Vendodhja apartamentit eshte nje nder zonat me preferenciale te Tiranes, duke ofruar facilitete te shumta.

Adresa: RRuga Kavajes Squar 21
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29575
Çmimi: € 600 muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 5
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Ambient
Qeradhenie

Arlis, Prane farmacise 10, jepet me qera amb...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
2 1 115 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik, jepet me qera apartament...

€ 500
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
1 2 106 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Globe Center Jepet apartament 2+1

€ 400 ne muaj
jepet apartament 2+1 arGlobi
jepet apartament 2+1 arGlobi
2 1 110 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Teg, jepet me qera apartament 2+1

€ 1,500
Mbrapa Tegut, jepet me qera apartament 2+1
Mbrapa Tegut, jepet me qera apartament 2+1
2 1 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat