Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

jepet apartament 1+1 te Sheshi Willson

€ 400 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 9 Qershor, 2022
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Sheshi Willson Jepet Me Qira Apartament 1+1 . Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te dhe ka siperfaqe te bollshme. Pallati i ku ndodhet apartamenti eshte cilesuar si Pallat me i mire i viteve te fundit, jo vetem per cilesine e punimeve por edhe per arkitekturen moderne dhe tejet bashkekohore, per te patur nje jetese sa me cilesore. Apartamenti organizohet ne ambientin e ndenjes me siperfaqe te bollshme se bashku me kendin e gatimit, dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon dhe nje tualet

ID e pronës : 30052
Çmimi: € 400 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 1
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo, jepet me qera apartament 1+...

€ 430 ne muaj
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet me qera apartament 1+1, i mobiluar totalisht, arr [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet me qera apartament 1+1, i mobiluar totalisht, arredim shume cilesor, mobil [më shumë]
1 1 60 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Komuna e parisit, jepet me qera apartament 1...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera apartament 1+1 te Komuna e Parisit
Jepet me qera apartament 1+1 te Komuna e Parisit
1 1 75 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Myslym Shyri, prane grepit te arte, jepet me...

€ 350 ne muaj
Jepet me qera apartament 1+1 ne Myslym Shyr
Jepet me qera apartament 1+1 ne Myslym Shyr
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Liqeni Thate jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
jepet te liqeni apartament 1+1
jepet te liqeni apartament 1+1
1 1 70 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat