Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Jepet apartament 1+1 me qera, tek 21 Dhjetori

€ 400 euro/month
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 25 Prill, 2023
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 60 m2
Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1

Adresa: 21 Dhjetori

Apartamenti ndodhetne katin e 8-te (jo te fundit) te nje pallati te ri me ashensor

Organizohet nga ambienti ndenjes dhe gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Pozicionohet ne nje zone e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme

Cmimi: 400 Euro/Muaj

Per me shume detaje apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

Qyteti:
State/County:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 31875
Çmimi: € 400 euro/month
Siperfaqja e pronës (ne m²): 60 m2
Rooms: 2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1

Komuna e Parisit, jepet me qera apartament 1...

€ 600 Euro/muaj
Jepet me qera Apartament 1+1 afer Shkolles “At Zef Pellumbi”! Apartamenti ndod [më shumë]
Jepet me qera Apartament 1+1 afer Shkolles “At Zef Pellumbi”! Apartamenti ndodhet ne katin 7 dhe organi [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Jepet me qera 1+1 apartament te rruga e Barr...

€ 42,000 leke/muaj
Jepet me qera apartament 1+1, 65m2 , kati i 3 ne nje pallat ekzistues. I organizuar ne: am [më shumë]
Jepet me qera apartament 1+1, 65m2 , kati i 3 ne nje pallat ekzistues. I organizuar ne: ambient gatimi +1 dhome gju [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartament 1+1 tek 21 Dhjetori

€ 400 EURO/MUAJ
Jepet me qera apartament 1+1 tek 21 Dhjetori, apartamenti ndodhet ne katin e 5 me ashensor [më shumë]
Jepet me qera apartament 1+1 tek 21 Dhjetori, apartamenti ndodhet ne katin e 5 me ashensor, pallat i ri me kushte b [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartament 1+1 tek Fresku.

€ 350 EURO/MUAJ
Jepet me qera apartament 1+1 tek Fresku. Cdo gje e re me kushte bashkohore ,apartamenti nd [më shumë]
Jepet me qera apartament 1+1 tek Fresku. Cdo gje e re me kushte bashkohore ,apartamenti ndodhet ne katin e 5-te. Pe [më shumë]
0 0detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat