Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Ish Ekspozita jeep apartament 2+1

€ 450
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 6 Tetor, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 120 m2
Përshkrim

Te Ish Ekspozita  jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 -te te nje pallati te ri 12 -katesh te mireadministruar ndertim i ri. Apartamenti eshte i organizuar ne koridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes, ambientin e gatimit dhe te ngrenies me vehte, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon, nje tualet me dritare dhe nje depo. Apartamenti eshte i paisur me kondicioner ne cdo ambient. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes pasi ofron nje shumllojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode.

ID e pronës : 29705
Çmimi: € 450
Siperfaqja e pronës (ne m²): 120 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Ballkon: 1
Nr i kateve: 12
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Ambient
Qeradhenie

Arlis, Prane farmacise 10, jepet me qera amb...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
2 1 115 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik, jepet me qera apartament...

€ 500
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
1 2 106 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Globe Center Jepet apartament 2+1

€ 400 ne muaj
jepet apartament 2+1 arGlobi
jepet apartament 2+1 arGlobi
2 1 110 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Teg, jepet me qera apartament 2+1

€ 1,500
Mbrapa Tegut, jepet me qera apartament 2+1
Mbrapa Tegut, jepet me qera apartament 2+1
2 1 100 m2detaje
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat