Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Fresk Shitet 2+1

€ 70,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 16 Nëntor, 2021
  • 2 Tualete
  • 107 m2
Përshkrim

Ne Fresk (Qesarak), Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Perfunduar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri tete katesh te sapoperfunduar i pajisur me ashensor dhe me punime nga me cilesoret e viteve te fundit ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem kapot, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, hidrosanitare inkaso, parket etj. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 118 m2 dhe eshte i organizuar ne nje salllon te bollshem se bashku me kend kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete ku njeri prej te cileve me dritare, nje depo dhe nje verande te bollshme ne te cilen ka dalje salloni, apartamenti ka orientim nga veri-prendimi e cila i mundeson ndricim natyral gjat gjithe dites. Kompleksi ne te cilin ndodhet sapo eshte perfunduar dhe rifiniturat permbyllese jane lene ne zgjedhjen e klientit. Zona gjithashtu ofron te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, kopshte, banka, linja transporti publik, restorante, bare etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor

ID e pronës : 29781
Çmimi: € 70,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 107 m2
Rooms: 1
Tualete: 2
Mobilimi: Bosh
Kati: 3
Ballkon: 1
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Shitet Apartament 2+1 Te Kryqezimi Myslym Sh...

€ 110,000 total
Myslym Shyri Shitet 2+1
Myslym Shyri Shitet 2+1
2 1 74 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1

€ 115,000 total
Facebook Twitter WhatsApp MessengerTe 21 Dhjetori  shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerTe 21 Dhjetori  shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 100m2 ne katin e 2 te nj [më shumë]
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

RRuga Kavajes,Prane Ambasades Gjermane .Shit...

€ 190,000 total
Prane Ambasades Gjermane Shitet Apartament 2+1
Prane Ambasades Gjermane Shitet Apartament 2+1
2 2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender

€ 105,000
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
2 1 76 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat