Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Ekspozita Jepet apartament Studio

€ 450 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 12 Nëntor, 2022
  • 1 Dhoma Gjumi
  • 1 Tualete
Përshkrim

Ekspozita  Jepet Me Qira Apartament studio  Totalisht I Investuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 13-te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti organizohet nga salloni ndenjes bashke me kendin e gatimit ambientin e fjetjes  , si dhe tualeti me dalje ne verande e cila ka pamje panoramike e gjith Tiranes , . Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket funksionale. Apartamenti eshte i pajisur me  kondicioner. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te preferuara per banim, pasi oferon te gjithe facilitetet e nevojshme per nje jetese komode

ID e pronës : 30942
Çmimi: € 450 ne muaj
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 13
Ballkon: 1
Nr i kateve: 14
Lloji i pronës: Garsoniere
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Verande

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat