Slide KUSH VJEN, GJEN!

Duplex luksoz ne bllok

€ 1,250 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 3 Korrik, 2021
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 3 Tualete
 • 220 m2
Përshkrim

Dubleks luksoz ne bllok, me 3 dhoma gjumi dhe sallon ndenje me hapesire, 3 tualete, verande e madhe, kushte moderne dhe cilesore. Hapesire 150m2 brenda dhe 70m2 veranda

ID e pronës : 29429
Çmimi: € 1,250 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 220 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 3
Mobilimi: I mobiluar
Komente për çmimin: Asnjë
Lloji i pronës: Apartamente Duplex
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente Duplex
Qeradhenie

Jepet me qera Vile Dublex tek 21 Dhjetori

€ 900 /muaj
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet me qera kati 2 dhe i 3 i nje vile ( Dublex) , e m [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet me qera kati 2 dhe i 3 i nje vile ( Dublex) , e mobiluar totalisht me te g [më shumë]
4 3 220 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat